Aktuelle Seite: Aktuelle Nachrichten Promotor Zabrze 2001 – Football Dreams Gliwice 2001
English (UK)Polski

Promotor Zabrze 2001 – Football Dreams Gliwice 2001

W czwartek 28.11.2013r. zawodnicy I składu Football Dreams 2001 zmierzyli się z rówieśnikami z Promotora Zabrze. To sportowe wydarzenie miało miejsce w Hali Sportowej przy ul. Ogórka, w  Zabrzu – Mikulczycach.

Występ naszych podopiecznych wypadł bardzo obiecująco. Przez całe spotkanie dyktowaliśmy warunki gry i posiadaliśmy optyczną przewagę, czego odzwierciedleniem był wynik spotkania (4:4), w którym cały czas utrzymywała się jedno lub dwu bramkowa przewaga naszego zespołu. Spotkanie trwało 90 minut i dopiero w końcówce opadliśmy z sił ponieważ w naszym zespole wystąpiło tylko 12 zawodników,  a przeciwnik wystawił do gry 5 „czwórek”, dzięki czemu zdołał wyrównać dosłownie w ostatniej akcji meczu. 

 

Warto dodać, że dla Promotora Zabrze sparing ten był głównym przetarciem przed turniejem w Częstochowie, w którym uczestniczyło 20 drużyn z całej Polski – między innymi: UKP Zielona Góra, SMS Łódż, Ruch Chorzów, Sandecja Nowy Sącz, Unia Warszawa, Wisła Kraków, czołowe drużyny w Polsce w roczniku 2001. Drużyna Promotora Zabrze zajęła w nim 2 miejsce nie przegrywając żadnego meczu w turnieju, a  jeden remisując dopiero w finale z Sandecją Nowy Sącz i ustępując tej drużynie 6:7 w rzutach karnych.  

Ten sparing pozwolił nam sprawdzić się na tle renomowanego przeciwnika i pokazał  nam, że ciężka i systematyczna praca po prostu się opłaca.

Gratulacje dla wszystkich zawodników !!!

Bramki zdobyli : Patryk Solga 1:0 (15 min.), Kacper Modlich 2:1 (30 min.), Błażej Czuban 3:1 (45min.), Kacper Modlich 4:2 (65 min.).